Код: U1121244
Є в наявності
1499 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | PowerPlant |
| Роз'єм 2: | USB type C |
| Тип: | кабель |
| Особливості: | 140 W |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Артикул: | CA915101 |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | USB-C to Magsafe 3 140W |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Роз'єм 2 | USB type C |
| Тип | кабель |
| Додатково | |
| Особливості | 140 W |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | CA915101 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | USB-C to Magsafe 3 140W |
| Роз'єм 1 | Magsafe 3 |
Вас також можуть зацікавіти