Код: U1040709
Є в наявності
1355 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Makita |
| Кількість ріжучих елементів: | 2 |
| Ширина захвату: | 460 мм |
| Діаметр: | 460 мм |
| Матеріал: | метал |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | 191D51-9 |
| Країна виробництва: | Китай |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Кількість ріжучих елементів | 2 |
| Ширина захвату | 460 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр | 460 мм |
| Матеріал | метал |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | 191D51-9 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | DLM462, 460 мм |
Вас також можуть зацікавіти