Код: U0869706
Є в наявності
1380 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Milwaukee |
| Вид зубила: | плоске |
| Додаткові характеристики: | самозагострюване |
| Кількість предметів: | 1 шт |
| Сумісність: | перфоратор |
| Тип: | один предмет |
| Тип хвостовика: | SDS Max |
| Загальна довжина: | 300 мм |
Опис
Milwaukee (4932478271) - зручний інструмент для обробки підлогового та настінного покриття з плитки, оснащений робочою частиною, що самозаточується. Загальна довжина аксесуара становить 300 мм при ширині леза 50 мм. Приєднання до робочого інструменту здійснюється за допомогою хвостовика типу SDS-Max.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Вид зубила | плоске |
| Додаткові характеристики | самозагострюване |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Сумісність | перфоратор |
| Тип | один предмет |
| Тип хвостовика | SDS Max |
| Фізичні характеристики | |
| Загальна довжина | 300 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | 4932478271 |
| Країна виробництва | США |
| Модель | для зняття плитки, що самозаточується SDS-МАХ SLED |
| Робочий матеріал (застосування) | бетон, цегла, для зняття плитки |
Вас також можуть зацікавіти