Код: U1072165
Є в наявності
439 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Bosch |
| Крок зубців (мм)/ТРІ: | 24 TPI |
| Тип різу: | прямий |
| Матеріал полотна: | Bi-Metal |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Розмір полотна: | 300 мм |
| Артикул: | 1.600.A03.2UM |
| Кількість предметів в упаковці: | 3 шт |
Опис
Універсальне ножівкове полотно, довжина 300 мм, 24TPI, яка підходить для роботи з металом, деревом та металом. У комплекті 3 штуки. Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Крок зубців (мм)/ТРІ | 24 TPI |
| Тип різу | прямий |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал полотна | Bi-Metal |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Розмір полотна | 300 мм |
| Артикул | 1.600.A03.2UM |
| Кількість предметів в упаковці | 3 шт |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | універсальне, 24TPI, 300мм, 3шт |
| Робочий матеріал (застосування) | універсальне |
| Сумісні інструменти | ножівка |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Полотно Stanley для ножівки FatMax® Xtreme з дрібним зубом, L=450 мм (0-20-204)
1861 грн
Є в наявності
Полотно Milwaukee для реноватора BiM STARLOCK, 28x47 мм, мультіматеріал (48906031)
895 грн