Код: U0826546
Є в наявності
435 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | DeWALT |
| Крок зубців (мм)/ТРІ: | 1.8 мм |
| Тип різу: | прямий |
| Матеріал полотна: | біметал |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Розмір полотна: | 76 мм |
| Артикул: | DT2154 |
| Кількість предметів в упаковці: | 3 шт |
Опис
Особливості DT2154✔ Швидке розпилювання.
✔ Сталь товщиною до 6 мм, алюміній, мідь, латунь і інші
✔ кольорові метали товщиною до 5 мм.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Крок зубців (мм)/ТРІ | 1.8 мм |
| Тип різу | прямий |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал полотна | біметал |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмір полотна | 76 мм |
| Артикул | DT2154 |
| Кількість предметів в упаковці | 3 шт |
| Країна виробництва | США |
| Модель | для металу, L76, WL51, 1.8 мм, макс. глибина різу |
| Робочий матеріал (застосування) | метал, кольоровий метал |
| Сумісні інструменти | електролобзик |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Полотно DeWALT для електролобзика, спеціальне, L=132, WL=101, 2.4-5 мм, 5 шт (DT2059)
1001 грн