Код: U0870745
Є в наявності
230 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Milwaukee |
| Тип різу: | прямий |
| Матеріал полотна: | HCS |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Розмір полотна: | 75 мм |
| Артикул: | 4932274351 |
| Кількість предметів в упаковці: | 5 шт |
| Країна виробництва: | США |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип різу | прямий |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал полотна | HCS |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмір полотна | 75 мм |
| Артикул | 4932274351 |
| Кількість предметів в упаковці | 5 шт |
| Країна виробництва | США |
| Модель | для лобзика T101D, 75мм/ крок зуба 4мм, 5шт, дерев |
| Робочий матеріал (застосування) | дерево |
| Сумісні інструменти | електролобзик |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Полотно DeWALT пиляльне біметалеве, швидкий пропил, 152 мм, 14 TPI, 5 шт (DT2361)
958 грн
Є в наявності
Полотно Milwaukee для шабельної пили FLUSH CUT по деревині, 305/ крок зуба 5,0мм (48001600)
1658 грн