Код: U0924117
Є в наявності
2667 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | DeWALT |
| Покриття: | оцинковане |
| Сумісність: | DeWALT DCN692, DeWalt DCN695 |
| Тип: | E |
| Висота: | 63 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | DNPT2863G12Z |
| Країна виробництва: | Китай |
Опис
Особливості DNPT2863G12Z✔ Цвяхи оцинковані DeWALT призначені для цвяхозабивних пістолетів.
✔ Виготовлені з оцинкованого сталевого дроту діаметром 2.8 мм, цвяхи знаходять широке застосування в кріпильних роботах.
✔ Цвяхи виготовлені з високоякісної сталі, що має оптимальні механічні властивості.
✔ Округлі головки цвяхів для максимального зацепа.
✔ Ідеально підходить для DCN692.
✔ Нахил цвяхів в корпусі становить 33 градуси.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Покриття | оцинковане |
| Сумісність | DeWALT DCN692, DeWalt DCN695 |
| Тип | E |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 63 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | DNPT2863G12Z |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | оцинковані для DCN692, 63 мм, діам. 2.8 мм, кут 33 |
| Переріз | 2.8 мм |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 2200 шт |
Вас також можуть зацікавіти