Код: U1136717
Є в наявності
35465 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | GenPower |
| Кількість фаз: | однофазні (220 В) |
| Клас захисту: | IP 23 |
| Максимальна потужність: | 4 кВт |
| Напруга мережі: | 230 В |
| Об'єм двигуна: | 233 см³ |
| Об'єм масла у картері: | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака: | 10 л |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | GenPower |
| Кількість фаз | однофазні (220 В) |
| Клас захисту | IP 23 |
| Максимальна потужність | 4 кВт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм двигуна | 233 см³ |
| Об'єм масла у картері | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 10 л |
| Оснащення | автоматичний регулятор напруги (AVR), індикатор напруги, лічильник мотогодин, індикатор рівня мастила, захист від низького рівня масла, інформаційний дисплей |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Система запуску | ручний стартер, електростартер |
| Тип охолодження | повітряне |
| Тип палива | бензинові |
| Час автономної роботи | 6 год |
| Додатково | |
| Додатково | індикатор роботи двигуна, можливість паралельного підключення |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Розміри | 505 х 465 х 445 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Розетки | 1 x 12В (8.3A), 1 х USB 5В (2.1A), 1 х USB 5В (1A) |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Артикул | GBG 50IXE |
| Витрата палива | 1.3 л/год |
| Двигун | 4-х тактний |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Модель | інверторний GBG 50IXE 4.4kVA(5kVA), 230V,50Hz,15.0 |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Частота мережі | 50 Гц |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Генератор UNICRAFT інверторний PG-I 35 SE, 2.8kW (3.1kW), 220V, 50Hz, 7.5л (UNICRAFT PG-I 35 SE)
44402 грн
Є в наявності
Генератор UNICRAFT інверторний PG-I 42 SE, 3.5kW (4.1kW), 220V, 50Hz, 15л (UNICRAFT PG-I 42 SE)
34400 грн