Код: U1136715
Є в наявності
30708 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | GenPower |
| Кількість фаз: | однофазні (220 В) |
| Клас захисту: | IP 23 |
| Максимальна потужність: | 3.2 кВт |
| Напруга мережі: | 230 В |
| Об'єм двигуна: | 149 см³ |
| Об'єм масла у картері: | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака: | 15 л |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | GenPower |
| Кількість фаз | однофазні (220 В) |
| Клас захисту | IP 23 |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм двигуна | 149 см³ |
| Об'єм масла у картері | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Оснащення | індикатор рівня мастила, захист від низького рівня масла, захист від перевантаження, колеса для транспортування |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Система запуску | електростартер |
| Тип охолодження | повітряне |
| Тип палива | бензинові |
| Час автономної роботи | 6 год |
| Додатково | |
| Додатково | можливість паралельного підключення, ручка для транспортування |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 29 кг |
| Розміри | 540 х 530 х 440 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Розетки | 2 x 230 В, 1 x 12В |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Артикул | GBG 40IE |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Двигун | 4-х тактний |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Модель | інверторний GBG 40IE 3.2kW, 230V, 50Hz, 10.0л. еле |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Частота мережі | 50 Гц |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Генератор ASTRA KOREA PREMIUM COPPER 2.5KW, 220V, ручний стартер, 15л, (AST9900DCPC)
11583 грн