Код: U1133817
Є в наявності
11583 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | ASTRA KOREA |
| Кількість фаз: | однофазні (220 В) |
| Максимальна потужність: | 3 кВт |
| Напруга мережі: | 230 В |
| Об'єм паливного бака: | 15 л |
| Оснащення: | автоматичний регулятор напруги (AVR), індикатор напруги, індикатор рівня мастила, вихід постійного струму 12 В |
| Рівень шуму: | 72 дБ |
| Система запуску: | ручний стартер |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | ASTRA KOREA |
| Кількість фаз | однофазні (220 В) |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Оснащення | автоматичний регулятор напруги (AVR), індикатор напруги, індикатор рівня мастила, вихід постійного струму 12 В |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Система запуску | ручний стартер |
| Тип охолодження | повітряне |
| Тип палива | бензинові |
| Додатково | |
| Додатково | датчик рівня палива |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 38 кг |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Розетки | 1 x 12В |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Артикул | AST9900DCPC |
| Витрата палива | 1.2 л/год |
| Двигун | 4-х тактний |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | PREMIUM COPPER 2.5KW, 220V, ручний стартер, 15л, |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Частота мережі | 50 Гц |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Генератор UNICRAFT інверторний PG-I 35 SE, 2.8kW (3.1kW), 220V, 50Hz, 7.5л (UNICRAFT PG-I 35 SE)
44402 грн
Є в наявності
Генератор Kuyia TM1000CL, 110-240V, 50Hz, 0,9-1kW, 5,2л (KYTM1000CL-1F-220-B)
7800 грн
Є в наявності
Генератор KAMA KDK7500SC3, 230/400V, 50Hz, 5.5kW, 6.9KVA, 14.5л (KDK7500SC3)
81560 грн
Є в наявності
Генератор GenPower інверторний GBG 50IX 4.4kVA (5kVA), 230V, 50Hz, 15.0л. (GBG 50IX)
33303 грн