Код: U1127139
Є в наявності
7020 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Bakku |
| Вага: | 3.400 кг |
| Гарантія, міс: | 6 |
| Артикул: | BA-602C+ |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | BA-602C+ фен, паяльник, цифрова індикація, DC 220V |
Опис
Опис
Опис:
Паяльна станція термоповітряна BAKU BA-602C+ призначена для професійного використання. Вона оснащена феном та паяльником, має цифрову індикацію та працює від змінного струму з напругою 220 В.
Характеристики:
- Напруга: DC 220V
- Струм: 4A
- Потужність: 750W
- Функції: фен, паяльник, цифрова індикація
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bakku |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 3.400 кг |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Артикул | BA-602C+ |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | BA-602C+ фен, паяльник, цифрова індикація, DC 220V |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Захисні окуляри DeWALT Infinity, блакитні дзеркальні, полікарбонатні (DPG90S-7D)
359 грн