Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Термобілизна

Фільтри

Термобілизна – це «друга шкіра», яка зберігає тепло та гарантує комфорт при будь-яких  обставинах: в сильний мороз, вітер, при пониженій температурі повітря. Як вона працює? Прилягаючи до тіла залишається невеликий прошарок повітря, який нагрівається від людського тепла, а спеціальні волокна тканини його утримують, сприяючи випаровуванню поту, який є однією із причин охолодження. На заняттях спортом, прогулянці, поході, рибальстві в такому одязі вам гарантовано зручність у рухах без відчуття холоду.

Придбати термобілизну чоловічу, жіночу чи унісекс для повсякденного носіння, для активного відпочинку чи воєнних можна в магазині «Tirex» у Сумах. Ми співпрацюємо із надійними виробниками напряму, тому уся наша продукція якісна та сертифікована, виконана за всіма стандартами. У нас ви зможете обрати необхідний термо одяг саме для вас: комплекти, костюми, кофти, спортивну термобілизну. Гарантуємо, що в нашому товарі вам буде максимально приємно та надзвичайно тепло! Доповнивши свій образ утепленими та водонепроникним одягом, куртками, плащами та костюмами вам гарантовано затишок за будь-яких обставин.

Вибір термобілизни: на що звернути увагу?

Важливим критерієм є тканина, з якої пошито вироби, адже від її складових залежить доцільність використання при певних обставинах.

У виробництві застосовуються такі матеріали:

  • бавовна. Дані варіанти не сковують рухів, приємні на дотик, але погано вбирають в себе вологу. Це відмінний варіант для сну, недовгих прогулянок, спокійного проводження часу. Для активних рухів не радимо використовувати, якщо не бажаєте відчувати себе як в лазні;
  • синтетика. Відзначається легкістю та надійністю, зазвичай складається із флісу, поліестеру, лайкри. Це універсальний варіант для багатьох випадків та занять спортом, адже має здатність не лише до збереження тепла, а й випаровування поту;
  • шерсть. Це натуральна тканина, яка чудово виконує своє призначення, але має схильність до швидкого зношування.

Зверніть увагу на виконання швів. Усі вони мають бути ззовні для максимального прилягання виробів до тіла без зайвих перешкод.

Придивіться до багатошаровості. Більшість пропозицій із 2-шарової тканини. Перша, яка контактує із тілом, зазвичай виконана із поліестеру або поліпропілену для швидкого виведення вологи; друга – це утеплювач (із бавовни, вовни тощо), націлений на збереження тепла. Вироби із 3-шарових матеріал підходять алергікам та людям з чутливою шкірою, адже внутрішній шар складається із натуральних волокон.

Важливо враховувати і мету придбання комплекту. Варіанти для щоденного використання мають однакову щільність переплетіння ниток, у той час як спортивні варіанти здебільшого із зональним сплетінням для деяких ділянок надмірного вологовиділення.

Якщо ви шукаєте одяг на кожен день, не прив’язуючись до певного роду занять, вам пасуватимуть комплекти як із шерсті, так і синтетики чи бавовни. А щоб не помилитися і обрати варіант саме для вас – зверніться до наших менеджерів за консультацією!