Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Ліхтар Fenix GL23R з лазерним прицілом (GL23R)

Код: U1016510
Є в наявності
6600 грн
Основні характеристики:
Виробник: Fenix
Безперервна робота: 1 год
Дальність світлового потоку: 240 м
Захист: вологонепроникний, ударостійкий
Клас захисту: IP66
Режими: лазер, білий 100%, біле світло + зелений лазер
Тип: підствольний
Яскравість: 1200 люмен
Всі характеристики
Опис

Пістолетний ліхтар з лазерним цілевказником Fenix GL23R - це універсальна модель, яку можна використовувати під час виконання службових та тактичних завдань. Ліхтар підходить для встановлення на більшість повнорозмірних пістолетів із планкою Glock або Mil-std-1913 (Пікатінні). Для цього у комплектації передбачені відповідні кріплення.

Fenix GL23R оснащений світлодіодом Luminus SFT40, що випромінює холодне біле світло яскравістю в 1200 лм. У ліхтарі також передбачено режим із зеленим лазером, довжина хвилі якого сягає 520 нм. Для вибору режиму призначено нижній обертовий перемикач; також є перемикачі в задній частині корпусу для швидкого налаштування. У комплекті є дві пари перемикачів різного розміру. У такий спосіб ви можете встановлювати на конструкцію підхожі саме для вас перемикачі для забезпечення максимальної зручності.

Ліхтар живиться від комплектного акумулятора ємністю 1100 мАг. Для зарядки використовується порт USB Type-C, інтегрований у бічну частину конструкції. Порт закритий заглушкою, яка захищає від потрапляння води та пилу. Відстежувати статус заряду допомагає кольоровий індикатор: він горить червоним, коли акумулятор заряджається, та змінюється на зелений при повному заряді.

Корпус, виготовлений з алюмінію A6061-T6 з анодуванням типу III, стійкий до пошкоджень та ударів при падінні з висоти 1 м. Вологозахист IP66 захистить ліхтар від негоди.

Режими роботи:

- Білий: 1200 лм – 1 год – 240 м;
- Зелений лазер: 520 нм;
- Комбінований (біле світло + зелений лазер): 1200 лм + 520 нм – 1 год – 240 м.
Характеристики
Основні характеристики
Виробник Fenix
Безперервна робота 1 год
Дальність світлового потоку 240 м
Захист вологонепроникний, ударостійкий
Клас захисту IP66
Режими лазер, білий 100%, біле світло + зелений лазер
Тип підствольний
Яскравість 1200 люмен
Живлення
Джерело енергії акумулятор
Елементи живлення вбудований акумулятор
Додатково
Особливості лазерний цілевказівник, ущільнювальне кільце, планка Пікатінні, 4 змінні перемикачі, кріплення на планку Glock, ключ
Фізичні характеристики
Матеріал корпусу алюміній
Вага 120 г
Колір чорний
Ширина 30 мм
Інші характеристики
Гарантія, міс 24
Спосіб заряджання USB Type-C
Артикул GL23R
Витримує падіння з висоти до 1 м
Джерело світла Luminus SFT40
Довжина 87 мм
Кількість режимів яскравості 3
Країна виробництва Китай
Модель GL23R з лазерним прицілом
Вас також можуть зацікавіти