Код: U0599441
Є в наявності
10920 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Hawke |
| Кріплення: | Weaver |
| Мінімальна кратність: | 1x |
| Максимальна кратність: | 1x |
| Налаштування від паралакса: | фіксована |
| Тип кратності: | постійна |
| Додатково: | водонепроникний корпус, ударостійка конструкція, захист від запотівання |
| Тип елементів живлення: | CR2032 |
Опис
Коліматорні приціли Hawke Endurance Red Dot 1х25 з прицільною точкою 3 MOA призначені для швидкого прицілювання під час стрільби на невеликі дистанції. Міцний корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву з анодованим покриттям. Заповнення азотом запобігає конденсації вологи на поверхні лінз при перепадах температур. Повне багатошарове просвітлення оптики (25 шарів) гарантує більш чітке і контрастне зображення. Прицільна точка має 8 рівнів яскравості. Фіксований фокус дозволяє використовувати коліматори Hawke Red Dot з пістолетами.
особливості:
Діаметр об'єктива - 25 мм.
Автоматичне вимкнення після 5 хвилин бездіяльності.
Швидкознімні кріплення Weaver з високим і низьким профілем.
- Модель: RD 1x25
- Додаткова інформація: Вологонепроникний. Налаштування від паралакса фіксована - від 9 м
- Комплектація: Ключ регулювальний шестигранний (1), Серветка для оптики (1), Інструкція (керівництво) щодо застосування (1), Захисні кришки (1), Батарейка (відповідна) (1), Кріплення (1)
- Оптичні прилади: Приціли коліматорні
- Діаметр об'єктива, мм: 25
- Ціна поправки (1 кліка) на 100 м: 3 см (1 MOA)
- Тип прицільної сітки: Точка (діаметр - 3 MOA)
- Країна виробник: Китай
- Формат батареї: CR2032
- Країна походження: Китай
- Маса: 165 г
- Довжина / Габарити: Висота: Low - 55 мм, High - 70 мм
- Кратність (збільшення), Max: 1
- Діаметр кілець / Посадкове місце: Weaver
- Регулювання паралакса / фокусування: Немає
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Hawke |
| Кріплення | Weaver |
| Мінімальна кратність | 1x |
| Максимальна кратність | 1x |
| Налаштування від паралакса | фіксована |
| Тип кратності | постійна |
| Додатково | |
| Додатково | водонепроникний корпус, ударостійка конструкція, захист від запотівання |
| Тип елементів живлення | CR2032 |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 165 г |
| Колір | чорний |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | 12127 |
| Довжина | 70 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Endurance RD 1x25 QR high/low weaver 3 MOA dot |
| Оптичні характеристики | |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Прицільна сітка | |
| Барабанчики поправок, ціна ділення | 3 см (1 MOA) |
| Підсвічування прицільної марки | есть |
| Тип прицільної сітки | крапка (діаметр - 3 MOA) |
| Фізичні параметри | |
| Корпус | алюміній |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Коліматорний приціл Trijicon MRO Patrol точка 2 MOA з червоним підсвічуванням (MRO-C-2200022)
63900 грн