| Виробник: | Brain |
| Кількість секцій: | 3 |
| Кільця: | SIC |
| Рукоять: | EVA + Carbon |
| Строй (форма вигину): | Fast (швидкий) |
| Тест по лісці: | 3.5 lb |
| Тип: | коропові |
| Транспортувальна довжина: | 1.26 м |
Коропове вудлище Brain Apex розроблено для рибалок-любителів, які хочуть отримати недорогу робочу снасть для лову великої трофейної риби. Конструкція вудлища повністю відповідає всім вимогам, що пред'являються до сучасних снастей. Карбоновий бланк підвищеної потужності хоч і має трохи збільшену масу, але здатний з легкістю впоратися з закидом важкої снасті і виведенням потужного коропа. Пропускні кільця збільшеного діаметру, встановлені на сталевих посилених лапках, дозволяють волосіні вільно сходити з котушки і рівномірно розподіляють навантаження по всій довжині бланку. Карбонова ручка, поєднана з надійним котушкотримачем, дозволяє здійснювати широкий хват під час закидання, щоб мати можливість надійно фіксувати вудлище в руках.
Короповик Brain Apex – просте і надійне вудилище, здатне задовольнити всі запити початківців короп’ятників і рибалок-любителів, яким потрібна в першу чергу практичність і функціональність.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Brain |
| Кількість секцій | 3 |
| Кільця | SIC |
| Рукоять | EVA + Carbon |
| Строй (форма вигину) | Fast (швидкий) |
| Тест по лісці | 3.5 lb |
| Тип | коропові |
| Транспортувальна довжина | 1.26 м |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 388 г |
| Конструкція | штекерна |
| Матеріал | карбон |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | 1858.41.86 |
| Довжина | 3.6 м |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Apex Carp 3.60m 3.5lbs 3sec. |