Код: U0797282
Є в наявності
1020 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Shimano |
| Навантаження на розрив: | 12.0 кг |
| Призначення: | фідерна, спінінгова |
| Діаметр: | 0.19 мм |
| Колір: | жовтий |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Розмотування: | 150 м |
| Артикул: | 59WPLA58R34 |
Опис
Шнур Shimano Kairiki 8 PE – оновлений восьмижильний шнур, який виконано за сучасною технологією плетіння VT Construction Method. Це дозволило зробити його ще більш м'яким і гладким, що в кінцевому підсумку впливає на дальність закидання і чутливість снасті. Даний шнур можна віднести до універсальних моделей, його з успіхом можна застосовувати як в спінінговій риболовлі, так і в фідері. Великий асортимент діаметрів від 0.06 до 0.42 мм допоможе підібрати підходящу модель для снастей різної потужності і риби практично будь-якого розміру. У новому шнурі Shimano Kairiki 8 PE доступні два нові кольори – жовтий і мультиколор, які ще більше розширюють можливості рибалки за рахунок підвищення якості контролю приманки в різних умовах. Завдяки своїм показниками міцності, пружності, а також зносостійкості, даний шнур стане невід'ємною частиною снасті в будь-яких умовах лову.
- високоякісне поліетиленове 8-ми жильне волокно;
- нова технологія плетіння VT Construction Method;
- підвищена м'якість і гладкість;
- широкий діапазон діаметрів від 0.06 до 0.42 мм;
- два нових кольори - жовтий і мультиколор.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Shimano |
| Навантаження на розрив | 12.0 кг |
| Призначення | фідерна, спінінгова |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр | 0.19 мм |
| Колір | жовтий |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмотування | 150 м |
| Артикул | 59WPLA58R34 |
| Країна виробництва | Японія |
| Матеріал шнура | PE |
| Модель | Kairiki 8 PE Yellow 150m 0.19mm 12.0kg |
| Структура шнура | 8 жильний |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Шнур YGK X-Braid Upgrade X4 Multi Color 120m 0.4/0.104mm 8lb/3.6kg (5545.04.08)
693 грн
Є в наявності
Шнур YGK Veragass Fune X8 150m Multi Color 0.6/0.128mm 14lb/5.2kg (5545.02.60)
1780 грн