Код: U0888619
Є в наявності
216 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Sunline |
| Навантаження на розрив: | 7 кг |
| Призначення: | коропова, зимова |
| Діаметр: | 0.285 мм |
| Колір: | прозорий |
| Матеріал ліски: | сополімер |
| Структура ліски: | мононитка |
| Гарантія, міс: | 0 |
Опис
Sunline Siglon V оновлена версія бюджетної універсальної високоякісної волосіні. Вона має тришарове покриття полімерною смолою по новому методу, що значно покращує її робочі якості – м'якість, міцність, розтяжність, зносостійкість і знижує водопоглинання. Цю волосінь можна з однаковим успіхом використовувати для різних методів як літньої, так і зимової риболовлі.
Волосінь випускається в размотках 30, 100 і 150 м, при цьому розмотування 30 і 100м поставляються в зручних блоках по 10 сполучених між собою бобін. Висока якість, широкий спектр діаметрів, демократична ціна робить Siglon V одним з кращих пропозицій по співвідношенню ціна/якість на ринку.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Sunline |
| Навантаження на розрив | 7 кг |
| Призначення | коропова, зимова |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр | 0.285 мм |
| Колір | прозорий |
| Матеріал ліски | сополімер |
| Структура ліски | мононитка |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмотування | 100 м |
| Артикул | 1658.10.77 |
| Країна виробництва | Японія |
| Модель | Siglon V 100m 3.0/0.285mm 7.0kg |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Волосінь Shimano Aero Slick Silk Rig/Hooklength 100m 0.123mm 1.48kg (2266.58.50)
376 грн
Є в наявності
Шнур Favorite Arena PE 4x 100m 0.175/0.071mm 3.5lb/1.4kg Silver Gray (1693.10.92)
538 грн