Код: U0179917
Є в наявності
810 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Sunline |
| Навантаження на розрив: | 4 кг |
| Призначення: | поводочная |
| Діаметр: | 0.235 мм |
| Колір: | прозорий |
| Матеріал ліски: | флюорокарбон |
| Структура ліски: | мононитка |
| Гарантія, міс: | 0 |
Опис
Ліска Sunline FC Tornado V Hard є одним з самих високоякісних флюрокарбонів на ринку риболовної продукції. Дана серія представлена в «повідкової» розмотуванні. Цей флюрокарбон надзвичайно міцний і відрізняється дуже високою зносостійкістю в порівнянні з іншими моделями від Sunline. Завдяки цьому його можна використовувати в самих складних ділянках лову з черепашником, камінням, і іншими перешкодами, які можуть пошкодити вашу оснастку. Хоча він і не захищає на 100% від щучих зубів, але шанси вдалого результату боротьби з хижаком дуже високі. Tornado V Hard доступний в розмотуванні 50м і має широкий вибір діаметрів.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Sunline |
| Навантаження на розрив | 4 кг |
| Призначення | поводочная |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр | 0.235 мм |
| Колір | прозорий |
| Матеріал ліски | флюорокарбон |
| Структура ліски | мононитка |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмотування | 50 м |
| Артикул | 1658.44.09 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | FC Tornado V Hard HG 50м #2 0.235мм 4кг |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Волосінь Prologic Mimicry Mirage XP 1000m 13lbs 6.2kg 0.28mm Camo (1846.05.46)
1730 грн
Є в наявності
Шнур Sunline Siglon PE н4 150m 1.7/0.223mm 30lb/13.0kg Light Green (1658.09.09)
563 грн