Код: U0888933
Є в наявності
512 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Smart |
| Навантаження на розрив: | 2.2 кг |
| Призначення: | фідерна, поплавкова |
| Діаметр: | 0.119 мм |
| Колір: | прозорий |
| Матеріал ліски: | нейлон |
| Структура ліски: | мононитка |
| Гарантія, міс: | 0 |
Опис
Жилка Smart SLR Fluorine – це одна з найпопулярніших лісок для виготовлення повідців у поплавці та фідерному лові. Завдяки новій технології іонізації, яка дозволяє додавати фторвуглецеві елементи до нейлонового матеріалу, вдалося досягти високої міцності, але також абсолютної невидимості під водою. Також, порівняно зі 100% флюорокарбоном, вона виходить економічнішою, стійкішою до пошкоджень і м'якшою за своєю текстурою.Smart SLR Fluorine – це волосінь, яка, завдяки своїм характеристикам, припала до душі любителям мирного лову як повідковий ліс. На особливу увагу вона заслужила від фідеристів, у яких під час риболовлі відбувається постійний контакт гачка і волосіні з агресивним дном.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Smart |
| Навантаження на розрив | 2.2 кг |
| Призначення | фідерна, поплавкова |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр | 0.119 мм |
| Колір | прозорий |
| Матеріал ліски | нейлон |
| Структура ліски | мононитка |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмотування | 75 м |
| Артикул | 1300.36.39 |
| Країна виробництва | Японія |
| Модель | SLR Fluorine 75m 0.119mm 2.2kg |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Шнур YGK Veragass Fune X8 150m Multi Color 1.5/0.205mm 30lb/12.5kg (5545.02.64)
1310 грн
Є в наявності
Волосінь Brain Classic Carp Line (solid orange) 150m 0.28mm 18lb 7.9kg (1858.80.86)
81 грн
Є в наявності
Волосінь Sunline Castest Tapered 170m конусна 0.330-0.570mm 8.0kg (1658.10.56)
720 грн
Є в наявності
Шнур Favorite Smart PE 8x 150м 2.0/0.242mm 25lb/13.8kg Red Orange (1693.10.85)
594 грн