Код: U0888899
Є в наявності
179 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Smart |
| Навантаження на розрив: | 2.5 кг |
| Призначення: | фідерна, зимова, поплавкова |
| Діаметр: | 0.181 мм |
| Колір: | прозорий |
| Матеріал ліски: | нейлон |
| Структура ліски: | мононитка |
| Гарантія, міс: | 0 |
Опис
Волосінь Smart Lenza MADRE 2.0 виготовлена в Японії для італійського ринку, що, безсумнівно, говорить про її високу якість. Володіє підвищеною жорсткістю, що сприяє меншому заплутуванню і скручуванню оснастки, а також робить її більш абразивостійкою. Волосінь має додаткове силіконове просочення, яке значно збільшує її міцність на розрив. Smart Lenza MADRE 2.0 рекомендована для використання в поплавцевих оснащеннях, як повідців в фідерній ловлі, а також у зимовій риболовлі. Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Smart |
| Навантаження на розрив | 2.5 кг |
| Призначення | фідерна, зимова, поплавкова |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр | 0.181 мм |
| Колір | прозорий |
| Матеріал ліски | нейлон |
| Структура ліски | мононитка |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмотування | 150 м |
| Артикул | 1300.30.20 |
| Країна виробництва | Японія |
| Модель | Lenza Madre 2.0 150m 0.181mm 2.5kg |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Волосінь Brain Classic Carp Line (dark brown) 600m 0.28mm 18lb 7.9kg (1858.81.14)
216 грн
Є в наявності
Шнур Sunline Siglon PE ADV х8 150m 0.6/0.132mm 8lb/3.6kg Multi Color (1658.10.80)
1190 грн
Є в наявності
Шнур Favorite Smart PE 8x 150м 1.5/0.202mm 17lb/11.4kg Red Orange (1693.10.84)
594 грн