Код: U0888897
Є в наявності
167 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Smart |
| Навантаження на розрив: | 1.6 кг |
| Призначення: | фідерна, зимова, поплавкова |
| Діаметр: | 0.148 мм |
| Колір: | прозорий |
| Матеріал ліски: | нейлон |
| Структура ліски: | мононитка |
| Гарантія, міс: | 0 |
Опис
Волосінь Smart Lenza MADRE 2.0 виготовлена в Японії для італійського ринку, що, безсумнівно, говорить про її високу якість. Володіє підвищеною жорсткістю, що сприяє меншому заплутуванню і скручуванню оснастки, а також робить її більш абразивостійкою. Волосінь має додаткове силіконове просочення, яке значно збільшує її міцність на розрив. Smart Lenza MADRE 2.0 рекомендована для використання в поплавцевих оснащеннях, як повідців в фідерній ловлі, а також у зимовій риболовлі. Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Smart |
| Навантаження на розрив | 1.6 кг |
| Призначення | фідерна, зимова, поплавкова |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр | 0.148 мм |
| Колір | прозорий |
| Матеріал ліски | нейлон |
| Структура ліски | мононитка |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмотування | 150 м |
| Артикул | 1300.30.18 |
| Країна виробництва | Японія |
| Модель | Lenza Madre 2.0 150m 0.148mm 1.6kg |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Шнур YGK X-Braid Upgrade X8 Pentagram 150m 1.0/0.165mm 22lb/10.0kg (5545.04.25)
1020 грн
Є в наявності
Шнур YGK X-Braid Upgrade X8 Pentagram 150m 0.4/0.104mm 10lb/4.5kg (5545.04.22)
1170 грн