Код: U0888854
Є в наявності
347 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Smart |
| Навантаження на розрив: | 4.7 кг |
| Призначення: | коропова, матчева, фідерна |
| Діаметр: | 0.18 мм |
| Колір: | темно-сірий |
| Структура ліски: | мононитка |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Розмотування: | 150 м |
Опис
Волосінь Smart Dual Band виготовлена в Японії методом екструзії, який полягає у злитті двох жилок з різними властивостями в одне ціле. Завдяки цьому вдалося домогтися якостей, які не зустрічаються одночасно в одній волосіні. При своїй невеликій розтяжності Dual Band володіє низькою пам'яттю і відмінно працює з котушками будь-якого типу без перекручень і деформації. Завдяки додатковій обробці спеціальними органічними смолами володіє хорошою абразивостійкістю і високою міцністю на розрив. Smart Dual Band відноситься до потопаючих жилок, що робить її незамінною при матчевій, фідерній і короповій риболовлі. Темний колір волосіні дозволяє наносити білі мітки спеціальним маркером для візуальної фіксації відстані закидання.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Smart |
| Навантаження на розрив | 4.7 кг |
| Призначення | коропова, матчева, фідерна |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр | 0.18 мм |
| Колір | темно-сірий |
| Структура ліски | мононитка |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмотування | 150 м |
| Артикул | 1300.30.01 |
| Країна виробництва | Японія |
| Модель | Dual Band 150m 0.18mm 4.7kg |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Шнур Major Craft Dangan Braid X8 150m MultiCam 1.5/0.19mm 30lb/12.3kg (772.73.54)
891 грн
Є в наявності
Волосінь Brain Classic Carp Line 3D (camo) 600m 0.28mm 18lb 7.9kg (1858.81.18)
446 грн