Код: U0473461
Є в наявності
270 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Shimano |
| Навантаження на розрив: | 7.5 кг |
| Призначення: | універсальна |
| Діаметр: | 0.305 мм |
| Колір: | сірий |
| Матеріал ліски: | нейлон |
| Структура ліски: | мононитка |
| Гарантія, міс: | 0 |
Опис
Shimano Exage - високоякісна універсальна і м'яка монофіламентна волосінь підходить під будь-які види лову. Рекомендована для лову риби, як в прісній, так і в солоній воді. Має виняткову міцність на вузлах і високу стійкість до стирання. Поставляється в трьох видах розмотування: 150, 300, і 1000 метрів.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Shimano |
| Навантаження на розрив | 7.5 кг |
| Призначення | універсальна |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр | 0.305 мм |
| Колір | сірий |
| Матеріал ліски | нейлон |
| Структура ліски | мононитка |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмотування | 300 м |
| Артикул | 2266.75.47 |
| Країна виробництва | Японія |
| Модель | Exage 300m 0.305mm 7.5kg |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Волосінь Brain Classic Carp Line (solid orange) 150m 0.28mm 18lb 7.9kg (1858.80.86)
81 грн
Є в наявності
Шнур Sunline Siglon PE н4 300m 1.7/0.223mm 30lb/13.0kg Dark Green (1658.09.49)
968 грн