Код: U1036098
Є в наявності
91 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Brain |
| Навантаження на розрив: | 1.5 кг |
| Призначення: | поплавкова, універсальна |
| Діаметр: | 0.124 мм |
| Колір: | рожевий |
| Матеріал ліски: | нейлон |
| Структура ліски: | мононитка |
| Гарантія, міс: | 0 |
Опис
Волосінь Brain Team Pro використовується для виготовлення повідців у різноманітних монтажах, а також як основна, при побудові поплавцевих оснасток для махових вудилищ. Мононитка виробляється в Японії всесвітньо відомим концерном Toray із використанням високоточного роботизованого обладнання з високоякісної сировини, завдяки чому досягаються чудові властивості – низька розтяжність (до 18%), висока міцність на вузлах, стійкість до стирання та неймовірна прозорість.
Всі ці особливості роблять волосінь Brain Team Pro чудовим вибором для досягнення успіху на риболовлі. А відносно невисока вартість наших продуктів суттєво розширює потенційне коло користувачів, які зможуть належним чином оцінити бездоганну якість.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Brain |
| Навантаження на розрив | 1.5 кг |
| Призначення | поплавкова, універсальна |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр | 0.124 мм |
| Колір | рожевий |
| Матеріал ліски | нейлон |
| Структура ліски | мононитка |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмотування | 50 м |
| Артикул | 1858.26.83 |
| Країна виробництва | Японія |
| Модель | Team Pro 50m (clear) 0.124mm 1.5kg |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Шнур Sunline Siglon PE н4 300m 3.0/0.296mm 50lb/22.0kg Light Green (1658.09.45)
968 грн
Є в наявності
Шнур Sunline Siglon PE н4 150m 2.5/0.270mm 40lb/18.5kg Dark Green (1658.09.24)
563 грн