Код: U0291371
Є в наявності
4380 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Time Eco |
| Розміри в складеному вигляді: | 91 х 77 х 9 см |
| Тип: | складаний |
| Вага: | 13 кг |
| Колір: | коричневий |
| Матеріал каркаса: | сталь |
| Розміри: | 180 х 76 х 74 см |
| Гарантія, міс: | 0 |
Опис
Основний напрямок діяльності компанії ТОВ «Time Eco» – продаж товарів для кемпінгу, саду, дачі, активного і пляжного відпочинку.Компанія - першопроходець на ринку України в сегменті продукції товарів для відпочинку.Відмінна якість, приваблива ціна товарів Time Eco дозволяють компанії урізноманітнити випуск своєї продукції.Стіл складаний ТЕ-1814 українського виробника Time Eco - розкладний стіл, який ідеально підійде для використання на будь-якому пікніку, на дачі. Стійка конструкція столу здатна витримувати навантаження до 150 кг. Закруглені кути зменшать ймовірність випадкових травм, що дуже важливо, коли з вами відпочивають маленькі дітки. Стіл Time EcoТЕ-1814 має зручну ручку для транспортування. Поверхня столу виконана з пластика HDPE і не схильна до деформації і механічних пошкоджень.Чистка та догляд: мити м'якою тканиною і миючим засобом, що не містить абразивних матеріалів. Регулярний догляд не потрібний. Пластик, з якого виготовлено сидіння — гарантує довгий термін служби, оскільки це міцний матеріал, стійкий до впливу зовнішніх факторів (перепади температур, прямі сонячні промені). Стіл відмінно підійде для використання в саду, на веранді, для виїздів на природу; витримує великі навантаження завдяки великій товщині стільниці.Дизайн — імітація ротангового плетіння.Матеріал стільниці: пластик HDPE 4.1 см завтовшки.Каркас: сталь діаметром 25 x 1.0 мм з порошковим покриттям.Легко встановлюється, стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Розміри в складеному вигляді | 91 х 77 х 9 см |
| Тип | складаний |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Колір | коричневий |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Розміри | 180 х 76 х 74 см |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | 4820211100223 |
| Країна виробництва | Україна |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал конструкції | пластик |
| Модель | ТЕ-1814 |
Вас також можуть зацікавіти