Код: U0291370
Є в наявності
2970 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Time Eco |
| Тип: | складаний |
| Вага: | 9 кг |
| Матеріал каркаса: | сталь |
| Розміри: | 122 х 60 х 74 см |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | 4820211100179 |
| Країна виробництва: | Україна |
Опис
Основний напрямок діяльності компанії ТОВ «Time Eco» – продаж товарів для кемпінгу, саду, дачі, активного і пляжного відпочинку.Компанія - першопроходець на ринку України в сегменті продукції товарів для відпочинку.Відмінна якість, приваблива ціна товарів Time Eco дозволяють компанії урізноманітнити випуск своєї продукції.Стіл складаний ТЕ-1808 українського виробника Time Eco - розкладний стіл, який ідеально підійде для використання на будь-якому пікніку, на дачі. Стійка конструкція столу здатна витримувати навантаження до 200 кг. Закруглені кути зменшать ймовірність випадкових травм, що дуже важливо, коли з вами відпочивають маленькі дітки. Стіл Time EcoТЕ-1808 має зручну ручку для транспортування. Поверхня столу виконана з пластика HDPE і не схильна до деформації і механічних пошкоджень.Чистка та догляд: мити м'якою тканиною і миючим засобом, що не містить абразивних матеріалів. Регулярний догляд не потрібний.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Тип | складаний |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Розміри | 122 х 60 х 74 см |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | 4820211100179 |
| Країна виробництва | Україна |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал конструкції | пластик |
| Модель | ТЕ-1808 |
Вас також можуть зацікавіти