| Виробник: | Naturehike |
| Розміри в складеному вигляді: | 43 х 11.5 см |
| Тип: | складаний |
| Вага: | 0.7 кг |
| Колір: | чорний |
| Матеріал каркаса: | алюміній |
| Розміри: | 59 х 40 х 39 см |
| Гарантія, міс: | 0 |
Якщо ви, як і багато інших людей, не можете відмовити собі в реалізації можливості провести незабутні вихідні на березі річки, в лісі або на пляжі, тоді вам потрібний такий стіл. Ця покупка допоможе вам створити дивовижну атмосферу під час відпочинку на природі, а головне – зайняти комфортну позу під час трапези та не тільки. У розкладеному вигляді габарити становлять 59*40*39 см.
Стільниця виконана з сітки, що відрізняється міцністю, тому ви можете без побоювання розмістити на столі все, що вам потрібно. У столі є 2 спеціальні кишеньки з нейлону - в них можна розмістити дрібне сміття, пляшки з водою і не тільки. Каркас зроблений з алюмінієвого сплаву, який витримує навантаження до 30 кг. Розкладається виріб шляхом встановлення кронштейнів із АВС-пластику.
Стіл зручно транспортувати - його можна зберігати та переносити у чохлі. У складеному вигляді його габарити складають 43*11,5 см. Це полегшена модель, яка важить 700 грам - нести такий предмет зможе навіть дитина. При цьому цей параметр ніяк не позначається на експлуатаційних характеристиках столу і він демонструє хороші показники при використанні.
Виріб відрізняється бездоганними експлуатаційними характеристиками і тому прослужить вам не один рік.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Naturehike |
| Розміри в складеному вигляді | 43 х 11.5 см |
| Тип | складаний |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Колір | чорний |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Розміри | 59 х 40 х 39 см |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | 6927595736777 |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал конструкції | алюміній |
| Модель | полегшений NH19Z027-Z сітка/ алюміній чорний |