Код: U0613825
Є в наявності
1680 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Naturehike |
| Розміри в складеному вигляді: | 75 см |
| Тип: | складаний |
| Також шукають: | недорогі |
| Вага: | 0.950 г |
| Колір: | чорний |
| Матеріал каркаса: | сплав алюмінію |
| Розміри: | 75 х 55 х 52 см |
Опис
Складаний стіл для туризму, активного відпочинку. Міцний і надійний похідний столик має компактні габарити, стабільні ніжки, які не будуть ковзати по траві. Хороша несуча здатність. У складі - міцний і зносостійкий сплав алюмінію.
Це портативна модель, яка в складеному вигляді займе зовсім мало місця. У складі також стійка до розривів Тканина Оксфорд 1680D, матеріал високої щільності, дихаюча, зносостійка. Розмір моделі - L.
Характеристика:- складаний стіл для туризму, активного відпочинку;
- розмір моделі - L;
- основні переваги: міцний, портативний, стійка конструкція, зносостійкий;
- витримує вагу до 25 кілограм;
- розміри столу: 75*55*52 сантиметра;
- важить 0,95 кг
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Naturehike |
| Розміри в складеному вигляді | 75 см |
| Тип | складаний |
| Додатково | |
| Також шукають | недорогі |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 0.950 г |
| Колір | чорний |
| Матеріал каркаса | сплав алюмінію |
| Розміри | 75 х 55 х 52 см |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | 6927595763421 |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Матеріал конструкції | Оксфорд 1680D |
| Модель | NH20JJ020 L Aluminium Black |
Вас також можуть зацікавіти