Код: U0570883
Є в наявності
3599 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Highlander |
| Вага: | 6.05 кг |
| Колір каркаса: | сірий |
| Колір оббивки: | зелений |
| Матеріал каркаса: | алюміній |
| Матеріал оббивки: | поліестер |
| Розміри: | 192 х 65 х 43 см |
| Гарантія, міс: | 12 |
Опис
Розкладне ліжко Highlander Aluminium Camp Bed має дуже стійкий алюмінієвий каркас, котрий обтягнутий міцним зносостійким поліестером, дана конструкція здатна витримати навантаження до 120 кг. Зручну розкладачку Highlander Aluminium Camp Bed можна використовувати вдома як додаткове спальне місце для гостей. Ліжко розкладне Highlander Aluminium Camp Bed w/pocket має бічну кишеню для мобільного телефона, журналу і особистих речей.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Highlander |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 6.05 кг |
| Колір каркаса | сірий |
| Колір оббивки | зелений |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал оббивки | поліестер |
| Розміри | 192 х 65 х 43 см |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | 925471 |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Модель | Aluminium Camp Bed Green |
Вас також можуть зацікавіти