Код: U0443445
Є в наявності
2403 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | NeRest |
| Вага, кг: | 3.75 кг |
| Висота крісла, см: | 96 |
| Висота складеного крісла, см: | 98 |
| Глибина крісла, см: | 45 |
| Глибина сидіння, см: | 45 |
| Глибина складеного крісла, см: | 30 |
| Діаметр труб каркаса, мм: | 16 |
Опис
Дуже міцне й зручне крісло Турист NR-34. Якісний матеріал сидіння й надійна металева рама (діаметр каркаса 16 мм) гарантують необхідну міцність виробу. Оснащений спеціальним відділенням для пляшки, банки або іншої ємності з напоєм.
Крісло дуже швидко складається і розкладається. Для зручності транспортування й зберігання комплектується спеціальним чохлом.
Крім використання на природі може застосовуватися як елемент додаткових "гостьових" меблів в будинку.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Фізичні характеристики | |
| Вага, кг | 3.75 кг |
| Висота крісла, см | 96 |
| Висота складеного крісла, см | 98 |
| Глибина крісла, см | 45 |
| Глибина сидіння, см | 45 |
| Глибина складеного крісла, см | 30 |
| Діаметр труб каркаса, мм | 16 |
| Колір каркаса | чорний |
| Колір оббивки | зелений |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал оббивки | оксфорд 600D + ПВХ |
| Ширина крісла, см | 83 |
| Ширина сидіння, см | 58 |
| Ширина складеного крісла, см | 30 |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Артикул | 4820211100506 |
| Країна виробництва | Україна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Модель | NR-34 Турист |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Крісло складане Prologic Avenger Comfort Camo Chair W/Armrests & Covers (1846.15.47)
4630 грн