Код: U0789921
Є в наявності
7499 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | AL-KO |
| Потужність: | 1000 Вт |
| Продуктивність: | 108 л/хв |
| Напруга: | 220 В |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Вага: | 11 кг |
| Висота насоса: | 433 мм |
| Висота подачі: | 34 м |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Потужність | 1000 Вт |
| Продуктивність | 108 л/хв |
| Живлення | |
| Напруга | 220 В |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Вага | 11 кг |
| Висота насоса | 433 мм |
| Висота подачі | 34 м |
| Діаметр насоса | 220 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1 1/2 " |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 36 |
| Артикул | 113884 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | високого тиску DIVE 6500/34 Premium |
| Технічні характеристики | |
| Глибина занурення | 7 м |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Дренажний насос SEQUOIA 0.75 кВт, для брудної води, 13500 л/год, вага 3.9 кг (SSP750D)
2598 грн
Є в наявності
Дренажний насос SEQUOIA 0.4 кВт, для брудної води, 8000 л/год, вага 3.5 кг (SSP400D)
2199 грн