Код: U0789920
Є в наявності
10799 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | AL-KO |
| Потужність: | 1200 Вт |
| Продуктивність: | 93 л/хв |
| Напруга: | 220 В |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Вага: | 11 кг |
| Висота насоса: | 430 мм |
| Висота подачі: | 44 м |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Потужність | 1200 Вт |
| Продуктивність | 93 л/хв |
| Живлення | |
| Напруга | 220 В |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Вага | 11 кг |
| Висота насоса | 430 мм |
| Висота подачі | 44 м |
| Діаметр насоса | 220 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | G1" (33.3 мм) |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 36 |
| Артикул | 113883 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | високого тиску DIVE 5600/44 Premium |
| Технічні характеристики | |
| Глибина занурення | 7 м |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Циркуляційний насос Wilo Stratos PICO 25/0.5-4, 1/2", 10 бар, 180 мм, 20 Вт (4244393)
11100 грн
Є в наявності
Дренажний насос SEQUOIA 0.75 кВт, для брудної води, 13500 л/год, вага 3.9 кг (SSP750D)
2598 грн
Є в наявності
Циркуляційний насос Wilo Stratos PICO 25/0.5-6-130, 1/2", 10 бар, 130 мм, 40 (4244396)
14363 грн