Код: U0913784
Є в наявності
2499 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | AL-KO |
| Потужність: | 250 Вт |
| Продуктивність: | 100 л/хв |
| Напруга: | 220 В |
| Вага: | 4 кг |
| Висота подачі: | 6 м |
| Діаметр приєднувального патрубка: | 1 1/4 " |
| Довжина кабеля: | 10 м |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Потужність | 250 Вт |
| Продуктивність | 100 л/хв |
| Живлення | |
| Напруга | 220 В |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота подачі | 6 м |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1 1/4 " |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 36 |
| Артикул | 113593 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | TK 250 Eco для чистої води |
| Технічні характеристики | |
| Глибина занурення | 5 м |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Заглибний насос AL-KO DIVE 5600-44 Premium SWISS, 1200 Вт, високого тиску (11388360)
10799 грн
Є в наявності
Циркуляційний насос Wilo Yons Pico 25/1-4, 1/2", 10 бар, 180 мм, 20 Вт, 230V (4215513)
8163 грн
Є в наявності
Дренажний насос SEQUOIA 0.4 кВт, для чистої води, 8000 л/год, вага 3.2 кг (SSP400)
2199 грн