Код: U0440900
Є в наявності
2749 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | AL-KO |
| Потужність: | 250 Вт |
| Продуктивність: | 250 л/хв |
| Вага: | 4 кг |
| Висота насоса: | 274 мм |
| Висота подачі: | 6 м |
| Діаметр приєднувального патрубка: | G1.25" (41.9 мм) |
| Довжина кабеля: | 10 м |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Потужність | 250 Вт |
| Продуктивність | 250 л/хв |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота насоса | 274 мм |
| Висота подачі | 6 м |
| Діаметр приєднувального патрубка | G1.25" (41.9 мм) |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 36 |
| Артикул | 112820 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Sub 6500 Classic |
| Технічні характеристики | |
| Глибина занурення | 5 м |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Дренажний насос SEQUOIA 0.4 кВт, для чистої води, 8000 л/год, вага 3.2 кг (SSP400)
2199 грн