Код: U0792691
Є в наявності
4871 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Werk |
| Потужність двигуна: | 1100 Вт |
| Продуктивність: | 55 л/хв |
| Тиск: | 1.4 бар / 2.8 бар |
| Напруга: | 220 В |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Артикул: | 33742 |
| Країна виробництва: | Китай |
Опис
Насосна станція Werk XKJ-1101 IA5 (33742) призначена для водопостачання з колодязів, свердловин будинкових систем водопостачання, для підвищення тиску у водяних системах, для зрошення ділянок, перекачування води з баків, резервуарів.
Технічні характеристики:
- Потужність двигуна: 1100 Вт
- Тиск: 1.4-2.8 бара
- Температура води: не більш ніж 50 С°
- Максимальна глибина всмоктування: 9 м
Особливості:
- Керамічний сальник виключає можливість попадання води в електричні частини насоса
- Якісні матеріали основних вузлів насоса
- Найкраще співвідношення ціна-якість
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Потужність двигуна | 1100 Вт |
| Продуктивність | 55 л/хв |
| Тиск | 1.4 бар / 2.8 бар |
| Живлення | |
| Напруга | 220 В |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | 33742 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | XKJ-1101 IA5 (1.1кВт, 1.4-2.8бар) |
| Напір | 45 м |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Дренажний насос Stanley 0.75 кВт, для чистої води, 11000 л/год, н (SXUP750XCE)
5499 грн
Є в наявності
Насосна станція SEQUOIA 1.2 кВт, для чистої води, 3800 л/год, вага 11.3 кг (SAPS1200S)
6699 грн