Код: U0928776
Є в наявності
6598 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Stanley |
| Максимальний діаметр перекачуваних частинок: | 35 мм |
| Потужність двигуна: | 1100 Вт |
| Продуктивність: | 16500 л/год |
| Робочий тиск: | 1.05 бар |
| Тип: | дренажний насос |
| Напруга: | 230 В |
| Вага: | 7 кг |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Максимальний діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Потужність двигуна | 1100 Вт |
| Продуктивність | 16500 л/год |
| Робочий тиск | 1.05 бар |
| Тип | дренажний насос |
| Живлення | |
| Напруга | 230 В |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Висота подачі | 10.5 м |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр патрубків | 1 1/4", 1 1/2" |
| Артикул | SXUP1100XDE |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна температура рідини | +35 С |
| Модель | 1.1 кВт, для чистої та брудної води, 1650 л/ч |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Циркуляційний насос Wilo Star-Z Nova T, 1", 10 бар, 138 мм, 7 Вт, 230V (4222650)
11283 грн
Є в наявності
Циркуляційний насос Wilo Star-Z Nova, 1/2", 10 бар, 84 мм, 5 Вт, 230V (4132760)
6051 грн