Код: U1138035
Є в наявності
16222 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Zebra |
| Максимальна ширина друку: | 104 мм |
| Технологія друку: | прямий термодрук |
| Тип: | настільний |
| Швидкість друку: | 203 мм/с |
| Роздільна здатність: | 203 DPI |
| Інтерфейси підключення: | USB, WiFi |
| Вага: | 1.6 кг |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Zebra |
| Максимальна ширина друку | 104 мм |
| Технологія друку | прямий термодрук |
| Тип | настільний |
| Швидкість друку | 203 мм/с |
| Дисплей | |
| Роздільна здатність | 203 DPI |
| Порти і роз'єми | |
| Інтерфейси підключення | USB, WiFi |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 1.6 кг |
| Колір | сірий |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 36 |
| Артикул | ZD42H42-D0EE00EZ |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | ZD421 HC; Healthcare, USB, USB Host, Ethernet, Blu |
| Пам'ять | Flash ROM 512 МБ, SDRAM 128 МБ |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Принтер етикеток Brady M210 (CYR), Комплект "Монтажника" (BRADY M210 "Монтажника")
16000 грн
Є в наявності
Принтер етикеток TSC МН361Т 300dpi, USB, Ethernet, RS232 (MH361T-A001-0302)
155980 грн
Є в наявності
Принтер етикеток Godex GX4600I 600dpi, USB, Ethernet, Wi-Fi, USB-Host, Serial (24119)
123000 грн