Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Дата кабель USB-C to USB-C 1.2m UBS3.2 Gen2 10G 100W Chip Silicon Black Vinga (VCPDCCC31012SB)

Код: U1070924
Є в наявності
319 грн
Основні характеристики:
Виробник: Vinga
Тип: кабель
Особливості: 100W
Колір: чорний
Гарантія, міс: 12
Тип конектора 1: USB Type-C
Тип конектора 2: USB Type-C
Артикул: VCPDCCC31012SB
Всі характеристики
Опис
Представляємо вашій увазі Дата кабель USB-C to USB-C 1.2m UBS3.2 Gen2 10G 100W Chip Silicon Black Vinga (VCPDCCC31012SB) — надійне рішення для підключення та передачі даних. Створений з акцентом на якість та надійність, цей кабель забезпечує швидку передачу даних завдяки підтримці стандарту USB 3.2 Gen2 зі швидкістю до 10 Гбіт/с.

Кабель оснащений двома конекторами USB Type-C, що робить його ідеальним для широкого спектру пристроїв, таких як смартфони, планшети, ноутбуки та інші гаджети з підтримкою USB-C. З довжиною 1.2 метра він забезпечує комфортне підключення без зайвих ускладнень.

Однією з унікальних переваг є його здатність підтримувати потужність до 100 Вт, що дозволяє швидко заряджати сумісні пристрої. Силіконове покриття додає гнучкості та захисту від зношування, а елегантний чорний колір підкреслює стиль та сучасність.

Обираючи Vinga, ви отримуєте високу якість та надійність, що відповідає суворим стандартам безпеки. Це незамінний аксесуар для тих, хто цінує швидкість, потужність і довговічність у своєму щоденному використанні технологій.
Характеристики
Основні характеристики
Виробник Vinga
Тип кабель
Додатково
Особливості 100W
Фізичні характеристики
Колір чорний
Інші характеристики
Гарантія, міс 12
Тип конектора 1 USB Type-C
Тип конектора 2 USB Type-C
Артикул VCPDCCC31012SB
Довжина 1.2 м
Країна виробництва Китай
Модель USB-C to USB-C 1.2m UBS3.2 Gen2 10G 100W Chip Sili
Вас також можуть зацікавіти