Код: U0892791
Є в наявності
4199 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | MSI |
| OutputCurrent +12V1: | 54A |
| OutputСurrent +3,3V: | 20A |
| OutputСurrent +5V: | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb: | 2.5А |
| OutputСurrent -12V: | 0.3А |
| Діаметр вентиляторів: | 1x120 мм |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: | 4 |
Опис
Блок живлення MSI 650W (MAG A650GL) - це ідеальне рішення для ентузіастів, які прагнуть забезпечити свою систему безкомпромісною потужністю та безпекою. Завдяки інтеграції елементів військового дизайну і технологій, розроблених для тривалої експлуатації, серія MAG стала символом міцності та надійності в світі комп'ютерних комплектуючих.Енергоефективність є критично важливим аспектом для будь-якої сучасної системи, і MSI 650W (MAG A650GL) забезпечує вражаючу економію завдяки сертифікації 80 PLUS Gold. Це гарантує не лише зменшення споживання енергії, але й знижені рівні тепловиділення, сприяючи підвищеній стабільності роботи системи навіть при інтенсивному навантаженні.
Компактні розміри цього блоку живлення полегшують його встановлення в практично будь-якому корпусі, забезпечуючи просте управління кабелями. Модульна конструкція дозволяє підключати тільки ті кабелі, які необхідні для вашої системи, усуваючи безлад в комп'ютері та підвищуючи зручність у збірці. Ця особливість, в поєднанні з чорними плоскими кабелями, не тільки покращує вигляд системи, але й оптимізує потік повітря всередині корпусу, сприяючи ефективному охолодженню компонентів.
Серед унікальних характеристик слід виділити наявність активного модуля PFC, який підвищує коефіцієнт корисної дії перетворення енергії, а також перетворення DC на DC, що, в комплексі з випрямленням на основі діодного мосту, забезпечує виняткову стабільність вихідної напруги.
МСІ 650W (MAG A650GL) підтримує підключення до материнської плати через 20+4 pin роз'єм, до процесора через 2x4+4pin роз'єми, а також надає чотири роз'єми 6+2 pin для додаткового живлення відеокарт, що ідеально підходить для сучасних потужних графічних адаптерів. Підключення до периферійних пристроїв забезпечується через чотири роз'єми Peripheral і шість роз'ємів SATA, плюс один FDD роз'єм для більш антикварної периферії.
Щоб система могла працювати безпечно і стабільно в будь-яких умовах, блок живлення оснащений набором захисних механізмів, серед яких SCP, OPP, OTP, OVP, UVP і OCP. Ці функції запобігають коротким замиканням, перевантаженню по струму та напрузі, перегрівам, і іншим неприємним інцидентам, які можуть виникати в процесі експлуатації.
Особливу увагу виробник приділив охолодженню; блок живлення оснащений вентилятором діаметром 120 мм з гідродинамічним підшипником, що дозволяє зберігати низький рівень шуму навіть при високих навантаженнях, підвищуючи комфорт роботи з системою.
Блок живлення MSI 650W (MAG A650GL) – це не просто модуль живлення, це невід'ємна частина вашої комп'ютерної системи, яка гарантує стабільну та надійну роботу, захищаючи ваші інвестиції з максимальним комфортом та естетикою.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| OutputCurrent +12V1 | 54A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність | 650 Вт |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип БЖ | модульні, для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Процесор | |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Материнська плата | |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Відеокарта | |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 120 |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| Артикул | MAG A650GL |
| Захист від | OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі), SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 650W |
| Розмір, мм | 140 х 150 х 86 мм |
Вас також можуть зацікавіти