Код: U1000935
Є в наявності
229 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Rezone |
| Роз'єм 2: | C13 |
| Тип: | кабель |
| Особливості: | 1 mm |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Артикул: | RZPC-13101 |
| Довжина: | 10 м |
| Країна виробництва: | Китай |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Rezone |
| Роз'єм 2 | C13 |
| Тип | кабель |
| Додатково | |
| Особливості | 1 mm |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | RZPC-13101 |
| Довжина | 10 м |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | C13 10.0m 1mm2 |
| Роз'єм 1 | 220 V |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Кабель живлення USB to DC 3.5x1.35mm 5V 1.0m 1.0A Dynamode (DM-USB-DC-3.5x1.35mm)
140 грн
Є в наявності
Кабель живлення video power 12+4pin PCIe Gen 5 12VHPWR 600W black/white Corsair (CP-8920333)
1299 грн