Код: U0121299
Є в наявності
67 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Atcom |
| Роз'єм 2: | IEC C13 |
| Тип: | кабель |
| Особливості: | 0.5 mm |
| Гарантія, міс: | 1 |
| Артикул: | 16988 |
| Довжина: | 1.2 м |
| Країна виробництва: | Китай |
Опис
Кабель 220V 1.2m Atcom (16988) - силовий кабель для підключення різних пристроїв до мережі змінного струму напругою 220V.Особливості кабелю: євровилку; упаковка: м'яка; довжина: 1,2 м. Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Atcom |
| Роз'єм 2 | IEC C13 |
| Тип | кабель |
| Додатково | |
| Особливості | 0.5 mm |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Артикул | 16988 |
| Довжина | 1.2 м |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | C13 1.2m |
| Роз'єм 1 | CEE 7/7 (Schuko, Type E/F) - вилка |
Вас також можуть зацікавіти