Код: U1034415
Є в наявності
7591 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Jumper |
| Сумісність: | універсальний |
| Гарантія, міс: | 3 |
| Артикул: | C10129 |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | T15 VS-M HALL ELRS 915MHz |
| Робочі частоти пульта: | 2.4 GHz |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Jumper |
| Сумісність | універсальний |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 |
| Артикул | C10129 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | T15 VS-M HALL ELRS 915MHz |
| Робочі частоти пульта | 2.4 GHz |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Пульт управління для дрона RadioMaster TX16S MKII HALL V4.0 ELRS (HP0157.0020)
11632 грн
Є в наявності
Пульт управління для дрона RadioMaster Pocket ELRS Transparent (HP0157.0053-M2)
3456 грн
Є в наявності
Пульт управління для дрона RadioMaster GX12 radio ExpressLRS Edge XT M2 (HP0157.0094-BLK)
10735 грн