Код: U0564607
Є в наявності
693 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Makita |
| Вид зубила: | списоподiбне |
| Кількість предметів: | 1 шт |
| Сумісність: | перфоратор |
| Тип: | один предмет |
| Тип хвостовика: | SDS Max |
| Загальна довжина: | 600 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид зубила | списоподiбне |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Сумісність | перфоратор |
| Тип | один предмет |
| Тип хвостовика | SDS Max |
| Фізичні характеристики | |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | D-34198 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | копьевидное SDS-MAX 600 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | бетон, цегла, камінь |
Вас також можуть зацікавіти