Код: U1132703
Є в наявності
115 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Deli |
| Крок зубців (мм)/ТРІ: | 8 TPI |
| Тип різу: | прямий |
| Матеріал полотна: | сталь |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Розмір полотна: | 74 мм |
| Артикул: | EDH-QJT008-E1 |
| Кількість предметів в упаковці: | 5 шт |
Опис
Полотна 74 мм з 8 зубцями на дюйм — швидкий і чистий різ м’якої деревини (4–50 мм), ДСП, фанери та плит. Фрезерована високовуглецева сталь HCS — для точності та довговічності. У наборі 5 штук. Упаковано в прозору блістерну упаковку на картоні. Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Крок зубців (мм)/ТРІ | 8 TPI |
| Тип різу | прямий |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал полотна | сталь |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмір полотна | 74 мм |
| Артикул | EDH-QJT008-E1 |
| Кількість предметів в упаковці | 5 шт |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | для лобзика, по дереву 74 мм 8 TPI |
| Робочий матеріал (застосування) | дерево |
| Сумісні інструменти | лобзик |
Вас також можуть зацікавіти