Код: U1132687
Є в наявності
120 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Deli |
| Крок зубців (мм)/ТРІ: | 18 TPI |
| Тип різу: | прямий |
| Матеріал полотна: | BIM |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Розмір полотна: | 150 мм |
| Артикул: | EDH-WJT018-E2 |
| Кількість предметів в упаковці: | 2 шт |
Опис
Шабельні пиляльні диски для металу — 150 мм (6"), 18 TPI фрезеровані зубці з BIM. У наборі 2 штуки. Упаковано на блістерній картці — зручно для доступу та демонстрації. Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Крок зубців (мм)/ТРІ | 18 TPI |
| Тип різу | прямий |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал полотна | BIM |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмір полотна | 150 мм |
| Артикул | EDH-WJT018-E2 |
| Кількість предметів в упаковці | 2 шт |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | для шабельної пили, по металу 150 мм (6") 18T-BIM- |
| Робочий матеріал (застосування) | метал |
| Сумісні інструменти | шабельна пила |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Полотно Bosch для шабельної пилки Kataba/Dozuki по дереву, 17TPI, 270мм (1.600.A02.ZB8)
655 грн