Код: U0824684
Є в наявності
176 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | HAISSER |
| Крок зубців (мм)/ТРІ: | 2,5 мм |
| Тип різу: | прямий |
| Матеріал полотна: | HCS |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Розмір полотна: | 75 мм |
| Артикул: | 16567 |
| Кількість предметів в упаковці: | 5 шт |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Крок зубців (мм)/ТРІ | 2,5 мм |
| Тип різу | прямий |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал полотна | HCS |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмір полотна | 75 мм |
| Артикул | 16567 |
| Кількість предметів в упаковці | 5 шт |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | пиляльне - T101BR, 75мм, н-р 5шт |
| Робочий матеріал (застосування) | дерево |
| Сумісні інструменти | електролобзик |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Полотно Milwaukee для реноватора біметалеве 20 мм по деревині з цвяхами (48906000)
688 грн
Є в наявності
Полотно Milwaukee для лобзика А5035/А5041, 75мм/ крок зуба 2,5мм, 5шт (4932354506)
267 грн