Код: U0471168
Є в наявності
76 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Зенит |
| Діаметр посадкового отвору: | 22.2 мм |
| Товщина диска: | 6 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | 10230006 |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | шлифовальный по металлу 230х6.0х22.2 мм |
| Робочий матеріал (застосування): | метал |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Зенит |
| Додатково | |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Товщина диска | 6 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | 10230006 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | шлифовальный по металлу 230х6.0х22.2 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | метал |
| Характеристики електричного плиткоріза | |
| Діаметр диска | ø 230 |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний DeWALT універсальний, 115 х 9.5 мм, 24z, TCT, 5000 об/хв (DT20420)
529 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT CONSTRUCTION 216 х 30 мм, 24z (ATB) - 5 градусів (DT1952)
1032 грн
Є в наявності
Диск пильний Зеніт "ПРОФІ" пильний по дереву 210x30/25.4/20, ATB 50 (19210350)
266 грн