Код: U0823973
Є в наявності
326 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Werk |
| Діаметр посадковий: | 32 мм |
| Швидкість обертання: | 7000 об/хв |
| Діаметр зовнішній: | 200 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість зубів/сегментів: | 24 |
| Артикул: | 36110 |
| Кількість предметів в упаковці: | 1 |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Діаметр посадковий | 32 мм |
| Швидкість обертання | 7000 об/хв |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість зубів/сегментів | 24 |
| Артикул | 36110 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | по дереву - 200х32 24 зуб. |
| Робочий матеріал | деревина |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний DeWALT алмазний здвоєний бетон/цегла/штукатурка, 125x6.3х22.2 мм (DT3758)
2326 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT СONSTRUCTION, 305x30 мм, 48 z, АТВ, 10 гр., 4800 об/хв (DT1959)
2121 грн