Код: U0978521
Є в наявності
100 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Grad |
| Діаметр посадковий: | 22.2 мм |
| Швидкість обертання: | 10000 об/хв |
| Діаметр зовнішній: | 125 мм |
| Товщина диска: | 1.2 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість зубів/сегментів: | 40 |
| Ширина пропила: | 1.5 мм |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Діаметр посадковий | 22.2 мм |
| Швидкість обертання | 10000 об/хв |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Товщина диска | 1.2 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість зубів/сегментів | 40 |
| Ширина пропила | 1.5 мм |
| Артикул | 1957045 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | по дереву з твердосплавними напайками 12522.240Т, |
| Робочий матеріал | деревина, ДСП, МДФ, фанера |
| Для дисків по дереву | |
| Геометрія зуба | ATB |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний DeWALT EXTREME, 210 х 30 мм, 40z, ATB, 7 градусів, 7000 об/хв. (DT20433)
1654 грн
Є в наявності
Диск пильний GTM 255*30*2,2/1,7мм z=48 сталь, алюміній, деревина, пластик (11435)
619 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT СONSTRUCTION , 190 х 30 мм, 40 z, АТВ, 10 градусів (DT1945)
1006 грн