Код: U0823961
Є в наявності
176 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Werk |
| Діаметр посадковий: | 22.2 мм |
| Діаметр зовнішній: | 125 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість зубів/сегментів: | 24 |
| Артикул: | 36094 |
| Кількість предметів в упаковці: | 1 |
| Країна виробництва: | Китай |
Опис
Диск Werk — пильний диск із твердосплавною напайкою призначений для точного і якісного різання м'якої та твердої деревини, фанери, деревини з покриттям, панелей.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Діаметр посадковий | 22.2 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість зубів/сегментів | 24 |
| Артикул | 36094 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | по дереву - 125х22,23 24 зуб. |
| Робочий матеріал | деревина |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний DeWALT EXTREME WORKSHOP, 250 х 30 мм, 96 z (TCG) - 5 градусів (DT4282)
6862 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT METAL CUTTING , 355 х 25.4 мм, 90 z, MTCG+R, 10 град, (DT1922)
14316 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT EXTREME WORKSHOP, 305 х 30 мм, 60 z (АТВ) - 5 градусів (DT4260)
5399 грн